این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تصویر مرکز در تلقی جامعه

انتظار داریم تصویر مردم از مرکز توسعه فرهنگی و اجتماعی چنین باشد:

  1. مدیران، کارکنان، اعضا و همراهان مرکز را خادم ارزش ها و آرمان های جامعه بداند.
  2. بزرگداشت مقام والای شهدا و خدمت به جامعه ایثارگری را توسط مرکز، ادای حق عظیم آنان به جامعه و ملت ایران بداند و ما را در ترویج و نهادینه سازی آن یاری نماید.
  3. مشوق فعالیتها و خدمات مرکز بوده و هر فعالیت و خدمتی که به جامعه ارائه می گردد آنرا ادای تکلیف نخبگان، فرهیختگان و متخصصین و مدیران بداند.
  4. برنامه ریزی علمی و گسترده در راستای جلب مشارکت حداکثری مردمی و نخبگان، کارآفرینان، متخصصان و صاحبان ایده و خلاقیت و نیز مدیران دلسوز و متعهد، در راه توسعه و پیشرفت کشور برای مرکز اصلی خدشه ناپذیر است ، حمایت بی مضایقه این اقشار و گروه ها را امری ضروری بداند.
  5. ما را پایبند به رعایت اصول اخلاقی، متعهد در برابر ارکان نظام و مصمم در راه تحقق اهداف مرکز بداند.

بر همین مبنا نسبت به تصویر خودمان در ذهن جامعه حساس هستیم.

 

اعضاء فعال مرکز

اهداف مرکز

طبق اساسنامه مصوب اهداف مرکز عبارتند از : کمک به توسعه فرهنگی و اجتماعی با رویکرد مردم محور، ترویج و انسجام جمعی و گسترش اعتماد اجتماعی و وفاق ملی و تقویت زیر ساخت های توسعه اعم از انسانی، اجتماعی و زیست محیطی و گردشگری، کارآفرینی و امور جوانان و نیز ترویج مثبت اندیشی، هویت یابی و خود باوری با بهره گیری از پتانسیل های قوی و موثر مردمی و توسعه متوازن 

تماس با ما

  آدرس: تهران، خیابان آزادی، بعد از جیحون، پلاک 385، طبقه همکف
  info (@) markaztoseeh.ir
  98.21.66157830+
  98.21.66157822+
با توجه به اینکه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فهام بوده و در قالب تفاهم نامه ای فرهنگی مدیریت و هدایت سایت توسط مرکز توسعه فرهنگی و اجتماعی استان تهران بعمل می آید .
طراحی سایت : اکسین

Please publish modules in offcanvas position.