این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تعهدات ذاتی و بنیادین مرکز نسبت به جامعه

  1. تبیین مفهوم و فلسفه توسعه و نقش و کارکردهای آن در فرایند پیشرفت و تعالی کشور و گسترش اشتغال پایدار و ارتقای سطح زندگی مردم شریف ایران و همچنینی نقش اقتصاد مقاومتی در حفظ استقلال و سیادت جامعه.
  2. ترویج و آراستن فضای جامعه به فرهنگ همدلی و وفاق ملی و همبستگی اجتماعی در جهت افزایش تولید و تلاش و تکاپوی مولد در راستای اعتلای نظلام و اهداف مقدس آن.
  3. تبیین حق عظیم ملت بزرگ و قدر شناس ایران اسلامی به عنوان سازمان مردم نهاد ، بمنظور بازشناسی ارزشها و مجاهدتها و حضور دائمی ایشان در صحنه .
  4. تحقیق و شناسائی عوامل  و موجبات تقویت کننده فرهنگ توسعه و کشف موانع و عوامل باز دارنده و تضعیف کننده آن و تلاش مستمر برای زدودن این قبیل موانع.
  5. جمع آوری و حفظ و نگهداری آمار و اطلاعات عوامل موثر در میدان توسعه اعم از کارآفرینان ، متخصصان و صاحبان ایده و خلاقیت ، طرحها و برنامه های مردمی بصورت بانک اطلاعاتی قابل دسترس و بهره برداری بهینه در راستای توسعه و پیشرفت کشور.
  6. تشویق و ترغیب و حمایت از علاقمندان و متخصصین و همراهان امر توسعه متوازن فرهنگی و اجتماعی.

 

اعضاء فعال مرکز

اهداف مرکز

طبق اساسنامه مصوب اهداف مرکز عبارتند از : کمک به توسعه فرهنگی و اجتماعی با رویکرد مردم محور، ترویج و انسجام جمعی و گسترش اعتماد اجتماعی و وفاق ملی و تقویت زیر ساخت های توسعه اعم از انسانی، اجتماعی و زیست محیطی و گردشگری، کارآفرینی و امور جوانان و نیز ترویج مثبت اندیشی، هویت یابی و خود باوری با بهره گیری از پتانسیل های قوی و موثر مردمی و توسعه متوازن 

تماس با ما

  آدرس: تهران، خیابان آزادی، بعد از جیحون، پلاک 385، طبقه همکف
  info (@) markaztoseeh.ir
  98.21.66157830+
  98.21.66157822+
با توجه به اینکه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فهام بوده و در قالب تفاهم نامه ای فرهنگی مدیریت و هدایت سایت توسط مرکز توسعه فرهنگی و اجتماعی استان تهران بعمل می آید .
طراحی سایت : اکسین

Please publish modules in offcanvas position.