این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تعهد نسبت به موفقیت راهبردی

  1. مدیران مرکز بر این باور هستند که پیشرفت خود را با تعهد به شاخص های رشد و بهره وری ، مشارکت ، توسعه ظرفیت و بسیج منابع و اهداف سازمان در بخشهای گوناگون را بطور مداوم بسنجند.
  2. معتقدیم ارتقا ، رشد ، آگاهی ، دانش و توانمندی و مشارکت هر چه بیشتر اقشار و گروه های تاثیر گذار جامعه اعم از کارآفرینان، متخصصین، صاحبان ایده و سرمایه و طرح و برنامه یعنی تغییر آینده ساز و توسعه ظرفیت های موجود ایشان ، برای امکان خدمت و آگاهی بیشتر در جامعه می باشد.
  3. بر این باوریم که خود و برنامه ها و فعالیت هایمان را با شاخص های شفاف و استانداردهای عالی فرهنگی و اجتماعی و خدماتی می سنجیم و دائما رفتار خود با دیگران و نحوه بهره مندی از بیت المال را حسابرسی می کنیم.

مرکز توسعه فرهنگی اجتماعی

اعضاء فعال مرکز

اهداف مرکز

طبق اساسنامه مصوب اهداف مرکز عبارتند از : کمک به توسعه فرهنگی و اجتماعی با رویکرد مردم محور، ترویج و انسجام جمعی و گسترش اعتماد اجتماعی و وفاق ملی و تقویت زیر ساخت های توسعه اعم از انسانی، اجتماعی و زیست محیطی و گردشگری، کارآفرینی و امور جوانان و نیز ترویج مثبت اندیشی، هویت یابی و خود باوری با بهره گیری از پتانسیل های قوی و موثر مردمی و توسعه متوازن 

تماس با ما

  آدرس: تهران، خیابان آزادی، بعد از جیحون، پلاک 385، طبقه همکف
  info (@) markaztoseeh.ir
  98.21.66157830+
  98.21.66157822+
با توجه به اینکه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فهام بوده و در قالب تفاهم نامه ای فرهنگی مدیریت و هدایت سایت توسط مرکز توسعه فرهنگی و اجتماعی استان تهران بعمل می آید .
طراحی سایت : اکسین

Please publish modules in offcanvas position.