این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شرط تحقق تعهدات

  1. با معرفت به رتبه والای مجاهدتها در راه پیشرفت ، توسعه و تعالی کشور و در راس همه آن ها مجاهدت در راه اعتلای کلمه الله و سربلندی نظام و حفظ استقلال کشور خصوصا استقلال در همه ابعاد آن و سایر دستاورد های  نظام ، بااتکا و امید به الطاف و اعانت پروردگار متعال.
  2. با تقویت اراده و روحیه مجاهدت ، خودباوری ، خوداتکائی و باور به هوبت دینی و ملی ، با توکل به عنابات لایزال حق تعالی و توجه به استعداد ها و ارزشهای درونی جامعه و تحکیم ارتباط معنوی آنان با محوریت راه و رسم شهدا وایثارگران و تمسک به آرمانهای  مقدس آنان .

 

اعضاء فعال مرکز

اهداف مرکز

طبق اساسنامه مصوب اهداف مرکز عبارتند از : کمک به توسعه فرهنگی و اجتماعی با رویکرد مردم محور، ترویج و انسجام جمعی و گسترش اعتماد اجتماعی و وفاق ملی و تقویت زیر ساخت های توسعه اعم از انسانی، اجتماعی و زیست محیطی و گردشگری، کارآفرینی و امور جوانان و نیز ترویج مثبت اندیشی، هویت یابی و خود باوری با بهره گیری از پتانسیل های قوی و موثر مردمی و توسعه متوازن 

تماس با ما

  آدرس: تهران، خیابان آزادی، بعد از جیحون، پلاک 385، طبقه همکف
  info (@) markaztoseeh.ir
  98.21.66157830+
  98.21.66157822+
با توجه به اینکه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فهام بوده و در قالب تفاهم نامه ای فرهنگی مدیریت و هدایت سایت توسط مرکز توسعه فرهنگی و اجتماعی استان تهران بعمل می آید .
طراحی سایت : اکسین

Please publish modules in offcanvas position.